....:::: Sjetlost Vjere ::::....
 U PRODAJI NOVA BIBLIJA - Forum
[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Islamske Teme » Dokazi da je Allah jedan » U PRODAJI NOVA BIBLIJA
U PRODAJI NOVA BIBLIJA
Mladi-MuslimanDatum: Petak, 18-Sep-2009, 11:24 PM | Poruke # 1
Super Level 10
Grupa: Super Administrator
Poruka: 419
Status: Offline
Esselamu alejkum draga braco i cijenjene sestre u islamu.

Nazvo bi ovaj tekst
"JOS JEDAN DOKAZ DA JE ISLAM JEDINA ISPRAVNA VJERA NA ZEMLJI"

Mozda cete se pitati zasto to, nista nam nisi novo rekao, evo zasto jer nije moglo ostati u meni a da nepodjelim ovu vjesto sa vama.

Jutros dok sam vozio djecu u skolu a zatim se uputio na posao, slusao sam kao i obicno u autu vjesti preko radia na Chicago Public Radio stanici i odjednom je pocela najava "u prodaji je nova Green Biblia". (zelene biblija)

SubhanAllah kaze onaj reporter sada cemo vam predstaviti covjeka koji je napisao novu bibliju koja se zove zelena biblija. Onda je zapoceta prica kako su lijepe korice, fin dizajn a odmah zatim je uslijedila prica kakvog je sadrzaja sto je mene jako interesovalo jer ju je napisao covjek, SubhanAllah. Mislim sve je knjige napisao covjek ali ovdje se radi o bibliji za koju krscani tvrde da je objava od Allaha ali eto ovu zelenu bibliju je haman objavio covjek (estagfirullah).

Tacno je to da je bibliju objavio Allah, Uzviseni ali ne ove biblije u koje oni dopisuju ono sto dusama njihovim odgovara.

Kaze ovaj kafir sto je napisao tu bibliju (sejtan u ljudskom obliku), unutra je tekst koji je Boziji (estagfirullah) propracen sa slikama ljudi i vremenskih nepogoda po americi i svijetu, pa onda kaze da se unutra nalaze slike Angelina Jolie poznate kafirske glumice, kao eto ona je veliki humanitarac za prava crnaca, pa onda slike Bone iz poznate grupe U2 posto je i on veliki pisovac tj. za mir naroda i jos neki kafirski licnosti pa onda kao slika neke africke crnkinje sa djetom u ruci koja simbolise Merjemu i Isusa, alejhi selam (da ih Allah sacuva ovih gluposti).

Sto je najveci jad u svemu ovome ovaj insan sto je napisao tu bibliju govori kako je biblija vec u prodaji i da je vrlo zanimljiva da se dobro prodaje, da ljudi trebaju da budu upuceni i to da je dostigla veliku zainteresovanost kod citalaca, la havle vela kuvvete illa billah.

Ja sam licno ostao bez teksta, na ovu hrpu gluposti koju iznesose u samo nekoliko minuta na Allaha, subhanehu ve te ala i na Njegov Uzviseni govor, kao i na iskrene Allahove robove.

Molim Allaha, subhanehu ve te ala, da nas sacuva ovakve zablude i da nas uputi na pravi put, amin. Sreca pa su te jutarnje vijesti i nije dozvoljeno da vijest bude duga vec kratka pa ovaj sejtan nije mogao da valja vise gluposti za tu "bibliju" kao ni voditelj koji je bio sasvim odusevljen ovim sejtanskim djelom.

Eto to bi bilo onako ukratko na sta bi trebali svi ovako da izvucemo pouku iz ovih gluposti koje nas opkruzuju i vidimo a i da razmislimo o istinitost rijeci Allaha, subhanehu ve te ala, gdje kaze u Kur'anu " Kod Allaha je jedino priznata vjera islam" (Ali 'Imran,19)

Trebamo da budemo ponosni sto smo muslimani i zahvalni Allahu, Uzvisenom koji nas izvede iz tame na svjetlo i nezivimo u zabludi i ovakvim glupostima, cuj covjek napisao bibliju, subhanAllah.
Eto dragi moji budite Allahu, subhanehu ve te ala, zahvalni, pokorni i molite ga za oprost vasih grijeha i oprost grijeha svih muslimana ma gdje oni bili.

Allahove rijeci su istina i ono sto je on objavio svojim poslanicima, a sve ostalo je laz i sejtansko djelo.

Esselamu alejkum...

Vas brat u islamu Dasan Abu Ahmed

 
Forum » Islamske Teme » Dokazi da je Allah jedan » U PRODAJI NOVA BIBLIJA
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright @Svjetlost-Vjere © 2024